آخرین مطالب:  

رژیم ایران درصدد پرونده‌سازی و معتاد کردن معترضین حجاب اجباری

غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه رژیم ایران به معترضان به حجاب اجباری هشدار داد «اگر ثابت شود که این افراد دارای «تشکیلاتی» هستند و هدفشان فقط حجاب نیست و فراتر از آن اقدام داشته‌اند، به‌تناسب جرم و سازمان‌یافتگی‌شان برای آن‌ها پرونده قضایی تشکیل‌شده و قرار سنگین صادر می‌شود که اگر جرمشان ثابت شود، هم برای آن‌ها و هم برای خانواده‌هایشان مشکل ایجاد می‌شود.»

به گزارش اؤیرنجی سسی، محسنی اژه‌ای در نشست خبری با خبرنگاران خطاب به خانواده معترضان تصریح کرد: خانواده‌ها باید مراقبت کنند که فرزندانشان فریب نخورند و یا با مصرف مواد مخدر دست به چنین اقداماتی نزنند.

وی در ادامه معترضان به حجاب اجباری را به مصرف مواد مخدر صنعتی متهم کرد و گفت: عده دیگر افرادی هستند که متأسفانه با مصرف مواد صنعتی دست به چنین اقداماتی می‌زنند. کسانی هستند که مواد مخدر صنعتی مصرف می‌کنند و دست به اقدامات زشتی مشابه این اقدامات می‌زنند.

بدین ترتیب با تشکیلاتی و معتاد خواندن معترضین به نظر می‌رسد که مسئولین قضایی در روزهای آینده برای اثبات ادعای خود برای معترضین حجاب اجباری پرونده‌سازی نمایند و یا حتی مواد مخدر صنعتی به آن‌ها تزریق نمایند. ازاین‌رو خانواده‌ها و دوستان بازداشتی‌ها بایستی هرچه سریع‌تر اطلاعات مربوط به‌سلامت خانم‌های بازداشتی را در رسانه‌های مجازی انتشار دهند.

گفتنی است مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران به‌تازگی اعلام کرد ۲۹ نفر از کسانی که در اعتراض به حجاب اجباری روسری‌های خود را برداشته‌اند بازداشت‌شده‌اند.

اشتراک گذاری

در سیستم‌های دیکتاتوری مشکلات معیشتی و محیط زیستی قابل‌حل نیست

استراتژی ترجیح دشمن بر رقیب؛ اشتباهی دائمی در ایران

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.