آخرین مطالب:  

پنهان‌کاری و کتمان بحران‌های پیش‌روی مردم از سوی مسئولین

اؤیرنجی سسی: مسئولین دولتی و حکومتی در آزربایجان همواره تلاش کرده‌اند بحران‌های مختلف در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، زیست‌محیطی و … را کتمان کرده و از سیاست پنهان‌کاری در مقابل مردم استفاده کنند.

به گزارش اؤیرنجی سسی، در جدیدترین مورد ازاین‌دست اقدامات، محمدصادق پور مهدی معاون عمرانی استاندار آزربایجان شرقی گفته است: بنا بر دلایلی اجازه اطلاع‌رسانی موضوع آنفولانزای مرغی را ندادند ولی تبعات آن را مردم در افزایش قیمت تخم‌مرغ دیدند.

محمدصادق پور مهدی با تأکید بر اینکه باید وضعیت بحرانی منابع آبی استان به مردم اطلاع‌رسانی شود گفت: باید در مورد آب هم مردم را از وضعیت کمبود منابع آبی مطلع کنیم تا حوادث اجتماعی احتمالی پیش نیاید.

وی درباره بحران آب در آزربایجان ادامه داد: موضوع مدیریت منابع آب و به‌ویژه موضوع دریاچه اورمیه برای ما اهمیت دارد و باید در این زمینه تصمیمات جدی و قاطعی بگیرد.

تصمیمات و اقدامات بایکوتی مسئولین حکومتی در ایران سبب شده این کشور با معضلات و بحران‌های متعددی دست‌وپنجه نرم کند که تبعات این تصمیمات را مردم می‌بینند. آلودگی شدید هوا، طوفان‌های نمکی برخاسته از بستر دریاچه اورمیه، بحران آب و … از مواردی است که ملت آزربایجان جنوبی را به جد تهدید می‌کند.

اشتراک گذاری

انقلاب اسلامی٬بعد از ۴۰ سال هنوز دولتی حقوقی نیست – بابک چلبیانلی

رکود اقتصادی عاملی برای پر شدن زندان‌های اردبیل

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.