آخرین مطالب:  

تبریز در محاصره کامل نیروهای امنیتی؛

ممانعت از ورود طرفداران تراختور به تبریز

اؤیرنجی سسی: نیروهای امنیتی رژیم ایران با ایجاد ایست و بازرسی‌های متعدد در جاده‌های منتهی به تبریز از حضور طرفداران تیم تراختور برای حضور در بازی امروز ممانعت به عمل می‌آورند.

به گزارش اؤیرنجی سسی به نقل از شاهدان عینی نیروهای یگان امداد با حضور در پلیس‌راه‌های منتهی به شهر با تفتیش و بازرسی اتومبیل‌های شخصی مانع ورود هواداران تیم تراختور به تبریز می‌شود.

بر اساس این گزارش اتوبوس حامل هواداران تیم تراختور که از شهر خیاو راهی تبریز شده بود در پلیس‌راه مشکین‌شهر به تبریز متوقف شد. همچنین نیروهای امنیتی با استقرار در پلیس‌راه آق گنبد (دریاچه اورمیه) از حضور هواداران اورمیه ای تراختور جلوگیری می‌کنند.

امروز ۱۵ دی تیم فوتبال تراختور در یک بازی حساس میزبان تیم استقلال تهران است. با توجه به فحاشی‌ها و توهین‌های نژادپرستانه هواداران تیم پرسپولیس تهران در بازی گذشته هواداران تیم تراختور با راه‌اندازی کمپینی این بازی را «بازی نه به نژادپرستی» نام‌گذاری کردند.

در فضای مجازی نیز فعالین حرکت ملی و طرفداران تیم تراختور با انتشار فراخوان و پوستر از ملت آزربایجان برای حضور حداکثری و محکومیت نژادپرستی در این بازی دعوت کردند.

اشتراک گذاری

اصلاحات اولین بازنده واقعی تظاهرات اخیر

قبل از مخاطب شدن با ملت آزربایجان به استادیوم سهند تبریز رجوع کنید

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.