آخرین مطالب:  

تلاش برای نفوذ در افکار عمومی آزربایجان جنوبی

اؤیرنجی سسی: در پی سکوت و عدم همراهی مردم آزربایجان با اعتراضات خیابانی چند روز گذشته، بسیاری از مخالفان رژیم ایران که از این سکوت به تنگ آمده‌اند مصرانه در پی تأثیرگذاری در افکار عمومی آذربایجانیان هستند.

سلطنت‌طلبان، اپوزیسیون پان فارس و مجاهدین ازجمله این مخالفان هستند که چندین روز است در سایت‌ها و کانال‌های تلگرامی خود با روش‌های پوپولیستی سعی دارند با تحریک احساسات ملی در سپهر سیاسی آزربایجان جای پایی برای خود باز کنند.

این فرصت‌طلبان که بر مخالفت تورک‌ها با رژیم ایران تکیه کرده‌اند با ضبط فیلم‌هایی به زبان ترکی و معرفی اعضای تورک خود، می‌کوشند مردم آزربایجان را در راستای اهداف و شعارهای خود به خیابان‌ها بکشند. زهی خیال باطل!

همه این فرصت‌طلبان باید بدانند که آزربایجان خود برای آمدن یا نیامدنش تصمیم می‌گیرد و بازیچه دشمنانش نخواهد شد.

مردم آزربایجان سال‌هاست که در راستای خواسته‌ها و منافع ملی‌اش در حال مبارزه با رژیم ایران است ازاین‌رو نه‌تنها کنشگران سیاسی و شعارهایش مشخص است بلکه متدهای تظاهرات خیابانی خاص خود را نیز دارد.

رفتارهای پوپولیستی که این روزها از ایران‌پرستان و باستان گرایان آریایی برای استفاده ابزاری از اعتراضات احتمالی مردم سر میزند سطح پایین شعور سیاسی ایشان را نشان داده و هیچ تأثیری در تصمیم و رفتار مردم آزربایجان ندارد.

اشتراک گذاری

فراخوان‌های اعتراض از سوی فعالین حرکت ملی

ارسال گسترده SMS توسط فعالین آزربایجانی

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.