آخرین مطالب:  

باشگاه تراکتورسازی به فدراسیون فوتبال شکایت می‌کند

اؤیرنجی سسی: باشگاه تراکتورسازی با توجه به تخلفات صورت گرفته در مسابقه روز جمعه خود قابل پرسپولیس، شکوائیه‌ای تفصیلی را به فدراسیون فوتبال ارائه می‌کند.

به گزارش اؤیرنجی سسی، باشگاه تراکتورسازی با توجه به تخلفات عدیده صورت گرفته در حاشیه مسابقه روز جمعه خود با تیم پرسپولیس در تهران، شکوائیه تفصیلی خود را به فدراسیون فوتبال ارائه می‌کند.

بنا بر اعلام صورت گرفته از سوی باشگاه تراکتورسازی، این شکایت در پی تخلفات مکرر و توهین‌های سازمان‌یافته هواداران پرسپولیس که مشخصاً با هدایت و برنامه‌ریزی لیدرهای این باشگاه صورت گرفته، به فدراسیون فوتبال تدوین‌شده است.

این باشگاه با استفاده از مستندات و مدارک متعدد ازجمله تصاویر و فیلم‌های مستند از این تخلفات آشکار و با توجه به مسئولیت قانونی تیم میزبان در راستای تأمین امنیت فیزیکی و اخلاقی ورزشگاه، ضمن تنظیم لایحه تفصیلی شکایت خود را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه می‌دهد.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده‌اند، انتظار می‌رود با توجه به حساسیت‌های موجود رسیدگی به این پرونده در اولویت قرارگرفته و منجر به صدور احکام قاطع و برخورد جدی با متخلفین شود.

اشتراک گذاری

اطلاعیه گروه خبری – تحلیلی آراز نیوز

متغیرهای تظاهرات اخیر

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.