آخرین مطالب:  

نامه سرگشاده حجت‌الاسلام عظیمی قدیم به وزارت اطلاعات رژیم ایران

اؤیرنجی سسی: حجت‌الاسلام عبدالعزیز عظیمی قدیم از فعالین شناخته حرکت ملی آزربایجان در نامه‌ای سرگشاده به وزارت اطلاعات رژیم ایران، به بی‌اخلاقی‌ها، بی‌قانونی‌های مأموران این وزارتخانه اعتراض کرد. متن نامه عیناً در ذیل درج می‌شود.

 

بسمه‌تعالی

 

برادران و خواهران عزیز سلام‌علیکم.

بعد از دستگیری اینجانب و دیگر ادمین فعال کانال، علی باقری، وزارت اطلاعات در یک اقدام غیرشرعی و غیراخلاقی با استفاده از گوشی و اکانت قبلی اینجانب اقدام به درج مطالب تخریبی علیه برخی فعالان نموده است.

کاری که به‌هیچ‌وجه با ادعاهای این وزارتخانه سازگار نیست.

سربازان گمنام امام  زمان (عج) را ببینید که نمی‌دانند این عمل زشت و نفرت‌انگیز چه قدر در تضاد با تعلیمات دینی ماست.

آیا سربازان نامرئی و غیرمسئول امام زمان شرم نمی‌کنند و حریم خصوصی و مالکیت انسان‌ها را در ملک و حریم آن‌ها (کانال عقلانیت) مورد دستبرد قرار می‌دهند؟

آیا سربازان بی‌قانون و نامرئی به این روایت حضرت رسول(ص) برنخورده‌اند که «هر کس بدون اجازه به نامه خصوصی دیگر مؤمن نگاه کند مثل کسی است که به عورت مادر خویش نگاه می‌کند؟»

خدایا چه می‌بینیم از سربازان نامرئی و قانون‌گریز که هیچ حدومرزی برای کارهای غیراخلاقی خود برای ایجاد فتنه و فساد در بین فعالان مدنی نمی‌شناسند.

این چه وزارتخانه‌ای است که از انجام چنین کارهای وقیحانه ابایی ندارد و هیچ مرجع قضایی یارای مقابله با خودسری‌های این وزارتخانه نیست.

خدا به داد آن مملکتی برسد که حافظان امنیت! آن بی‌اخلاق‌تر از همه افراد آن جامعه دست به چنین حریم‌شکنی بزنند و بعد از افشای این حرکت غیرانسانی بازهم به این کار ادامه دهند.

برادران و خواهران عزیز بازهم صریح‌تر از گذشته عرض کردم کانال عقلانیت از زمان دستگیری ما کاملاً توسط وزارت اطلاعات مورد دستبرد و دست‌اندازی قرارگرفته و نوشته‌های این کانال از آن تاریخ به بعد در راستای تخریب فعالان و ایجاد فتنه و فساد در بین آن‌ها بوده است.

والسلام علیکم و رحمه الله

عبدالعزیز عظیمی قدیم.  ۹۶/۹/۲۰

اشتراک گذاری

صدای بلند جنبش دانشجویی حرکت ملی آزربایجان

«حکومت ملی آزربایجان» و مغرضان آن – نگاه سیاسی اؤیرنجی سسی

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.