آخرین مطالب:  

والیبال آزربایجان نقره‌داغ شد

اؤیرنجی سسی: فدراسیون والیبال ایران با صدور احکام انضباطی، تیم‌های والیبال شهرداری اورمیه و شهرداری تبریز را نقره‌داغ کرد.

به گزارش اؤیرنجی سسی، دیدار شهرداری اورمیه – پیکان تهران که به دلیل خروج تیم شهرداری اورمیه در اعتراض به عملکرد داوری ناتمام مانده بود، با رأی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال سه بر صفر به سود پیکان اعلام شد. همچنین بر اساس این حکم باشگاه شهرداری اورمیه به پرداخت ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از همراهی تماشاگران محکوم شد.

ساسان خداپرست سرمربی تیم شهرداری اورمیه با اشاره به برگزاری کمیته انضباطی و پاسخ به سؤالی در مورد نتیجه اعلامی از سوی کمیته انضباطی اظهار داشت: با نتیجه‌ای که صادر می‌شود کاری ندارم و متأسفانه در جلسه امروز داورهای نخست و دوم خلاف کرده‌های خود در جلسه سخن گفتند.

سرمربی تیم والیبال اورمیه افزود: من به‌عنوان نماینده باشگاه و کردستانچی به‌عنوان سرپرست مسابقات در این جلسه حضور داشتیم و داور دوم اعلام کرد که بازیکنان تیم پیکان به‌سوی وی هجوم نبرده‌اند که خلاف موضوع اتفاق افتاده است.

وی یادآور شد: داور به‌عنوان فرد بی‌طرفی در بازی‌ها حضور دارد که متأسفانه داوران کلاً تغییر کرده بودند و داور دوم کلاً کتمان کرد که تیم پیکان به‌سوی آنان هجوم برده بود.

وی تصریح کرد: حق تیم ما و شهرمان در این میان ضایع‌شده است و ازاین‌رو انتظار دارم نظر عادلانه‌ای صادر شود و اگر چندین مرتبه اتفاقی همانند بازی با پیکان و حق خوری اتفاق بیفتد تیم را از زمین بیرون می‌کشم و این تصمیم جمعی است.

در دیگر رأی صادرشده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال ایران، تیم شهرداری تبریز به پرداخت ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از همراهی تماشاگران محکوم‌شده است. این حکم در حالی صادر می‌شود که به اذعان ناظر و داوران بازی مسبب حواشی دیدار شهرداری تبریز و کاله مازندران ، بازیکنان تیم کاله بودند.

اشتراک گذاری

مشاور امنیت ملی آمریکا، رژیم ایران را عامل برهم زننده ثبات در خاورمیانه دانست

آغاز به کار «مرکز اسناد حرکت ملی آزربایجان»

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.