آخرین مطالب:  

به هواداران قول می‌دهم که در نیم فصل دوم بهتر خواهیم شد

اؤیرنجی سسی: سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز پیش از بازی با سپیدرود رشت اظهار کرد: شک ندارم روزهای خوبی در انتظار تیم است.

به گزارش اؤیرنجی سسی، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی گفت: وضعیت ما در جدول، خوب نیست و بازی فردا برایمان ازنظر امتیازی حساس است. گرفتن سه امتیاز برای ما حیاتی محسوب می‌شود و تمام توانمان را باید بگذاریم. فقط کسب سه امتیاز می‌تواند هدف ما باشد. تیم سپیدرود هم در بیرون از خانه نتایج بدی نگرفته است و با سیستم دفاعی ظاهر خواهد شد. از بازیکنانم می‌خواهم بازی مبتنی بر منطق انجام دهند. حق اشتباهی نداریم و نباید اشتباهات بازی قبل را تکرار کنیم. امیدوارم با کسب سه امتیاز وضعیتمان را بهتر کنیم. در لیگ نتایج خوبی نگرفته‌ایم اما نسبت به کیفیت بازی‌هایی که کرده‌ایم باید امتیازهای بیشتری می‌گرفتیم. این نقطه امید ماست. از هواداران می‌خواهم ناامید نشوند چون بازیکنان آینده داری داریم.

وی افزود: می‌دانم سرما و دوری راه ورزشگاه هواداران را اذیت می‌کند اما این بازیکنان نیاز به تشویق دارند. امیدوارم این اتفاق خوب فردا بیفتد و منتظر حمایت هواداران هستیم. یکی از نقاط قوت ما حضور آن‌هاست. بیشتر از هر زمان دیگری به هواداران احتیاج داریم. این قول را به هواداران می‌دهم که در نیم‌فصل دوم بهتر خواهیم شد. به این موضوع شک ندارم به شرطی که به هم اعتماد داشته باشیم. شک ندارم روزهای خوبی در انتظار تیم است. مشکلاتی از بابت مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها داریم. یادم نمی‌آید که در دوازده بازی گذشته، تیم کاملی در اختیارمان بوده باشد؛ اما باعث شده است جوانان فرصت بازی بیشتری پیدا کنند.

سرمربی تراکتورسازی درباره وضعیت مهدی کیانی توضیح داد: قبل از جام شهدا گفتند مشکل او حل خواهد شد اما فکر نمی‌کردیم مقابل سپاهان در اختیارش نخواهیم داشت. رایزنی‌های زیادی کردیم تا برگردد و فکر می‌کنم تا پایان نیم‌فصل او را نخواهیم داشت. این اجازه را ندادند تا به میادین برگردد.

گل‌محمدی درباره وضعیت چمن ورزشگاه تبریز نیز گفت: کیفیت چمن ورزشگاه روی کیفیت فنی ما تأثیر می‌گذارد. خودم امیدوار بودم هر چه پیش می‌رویم چمن بهتر شود اما این‌گونه نشد و شاهد بودیم حتی تمرین تیم‌های لیگ یکی هم در این زمین برگزار می‌شد. ورزشگاه به این بزرگی که باید باعث افتخار مردم تبریز باشد روزبه‌روز بدتر می‌شود. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده اما با توجه به کیفیت بد چمن، می‌خواستیم بازی‌ها را در ورزشگاه اختصاصی خودمان انجام دهیم که آن‌هم نواقصی دارد و پولی نداریم آن‌ را برطرف کنیم.

اشتراک گذاری

قطبی‌سازی حرکت ملی آزربایجان مانع توسعه است – بخش دوم – نگاه سیاسی اؤیرنجی سسی

خشک شدن دریاچه اورمیه و تأثیر آن در دامداری و زراعت منطقه

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.