آخرین مطالب:  

امضا تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه بناب با دانشگاه آتاتورک ترکیه

اؤیرنجی سسی: دانشگاه بناب با امضای تفاهم‌نامه‌ای در راستای توسعه و همکاری‌های بین‌المللی با دانشگاه آتاتورک Ataturk ترکیه بزرگ‌ترین دانشگاه جهان اسلام وارد مرحله‌ای جدید از پیشرفت و توسعه شد.

به گزارش اؤیرنجی سسی به نقل از روابط عمومی دانشگاه بناب، تفاهم‌نامه‌ای میان دانشگاه سراسری بناب با دانشگاه آتاتورک AtaTurk استانبول به‌عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه جهان اسلام در راستای ایجاد ارتباط و ارتقای سطح علمی دو دانشگاه امضا شد.

بر اساس این گزارش، این تفاهم‌نامه در راستای گسترش ارتباطات خارجی و ارتقای چشم‌انداز بین‌المللی دانشگاه بناب و همچنین به‌منظور استفاده هرچه بهتر و بیشتر دانشگاه بناب از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود در عرصه روابط خارجی ، بین دانشگاه بناب و آتاتورک ترکیه منعقد شد.

گفتنی است، بر اساس این تفاهم‌نامه دو دانشگاه در زمینه‌های برگزاری سمینارهای داخلی و خارجی، جذب دانشجو و زمینه‌های آموزشی و پژوهشی با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

این گزارش می‌افزاید، پروفسور عمر چوماکلی رئیس دانشگاه آتاتورک ترکیه که یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین دانشگاه‌های جهان اسلام است به دعوت رئیس دانشگاه بناب جهت بازدید از دانشگاه بناب و امضای تفاهم‌نامه علمی و پژوهشی در دانشگاه بناب شخصاً حضور یافت. پروفسور چوماکلی بعد از بازدید آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها و فضای آموزشی و پژوهشی دانشگاه، دانشگاه بناب را مستعد همکاری دانست و ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک شاهد همکاری‌های گسترده علمی و پژوهشی بین دو دانشگاه خواهیم بود.

لازم به ذکر است، در صورت ادامه همکاری دانشگاه‌های آزربایجان جنوبی با دانشگاه‌های کشور دوست و برادر، ترکیه می‌توان آینده علمی خوبی را برای هردو متصور شد.

اشتراک گذاری

افزایش روزافزون نژادپرستی در ورزش ایران + ویدئو

تورک بودن، شرط کافی بایکوت

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.