آخرین مطالب:  

آمارهای ساختگی سعادت برای ابقا در پست استانداری

اؤیرنجی سسی: قربانعلی سعادت استاندار آزربایجان غربی و رسانه‌های حامی وی برای ابقای او در سمت استانداری آزربایجان غربی دور جدید از ارائه آمار ساختگی را شروع کرده‌اند.

به گزارش اؤیرنجی سسی استانداری آزربایجان غربی رسماً اعلام کرد که این استان از رتبه ۲۸ به ۷ کشوری در حوزه بهداشت و درمان رسیده است درحالی‌که در آمار شهریورماه رتبه ۲۸ را برای آزربایجان غربی اعلام کرده بود.

بر اساس این گزارش در همین ماه گذشته بود که رسانه‌‌‌ها از وضعیت پایین بهداشت و درمان در استان آزربایجان غربی خبرهایی را در خروجی خود قرار می‌‌دادند اما در هفته‌های اخیر و در زمان بحث جنجالی پیرامون تغییر استاندار ناگهان آمارها در حوزه سلامت و بهداشت به‌صورت تصاعدی روبه بالا می‌روند.

به نوشته آناج، صبح امروز کانال تلگرامی رسمی استانداری آزربایجان غربی در خبری اعلام کرد که این استان در حوزه بهداشت از رتبه ۲۸ به ۷ رسیده و وزیر بهداشت نیز به همین دلیل از استاندار آزربایجان غربی تقدیر نموده است. با بررسی اجمالی این مسئله چند سؤال در اذهان عمومی ایجاد می‌شود که شاید پاسخ دادن به آن‌ها خالی از لطف نباشد.

اول اینکه طبق آمار ماه‌‌‌های گذشته آزربایجان غربی در رتبه ۲۸ ازلحاظ بهداشت و درمان قرار داشت چگونه در طول یک یا دو ماه این استان توانسته ۲۱ رتبه طی نماید؟

دوم؛ به نظر می‌‌رسد در صورت تحقق بعید چنین آماری در طول یک ماه، وزیر بهداشت باید از کارکنان حوزه بهداشت و درمان آزربایجان غربی تقدیر و تشکر می‌‌کرد که توانسته‌‌اند با تلاش شبانه‌روزی به این مهم دست یابند.

و اما نکته سوم اینکه چرا چنین لوح تقدیرهای در زمان تعیین استاندار آزربایجان غربی صورت می‌‌گیرد؟ آیا دستان پشت پرده‌‌ای برای ابقای سعادت در تلاش هستند؟ بااین‌همه باید منتظر ماند و دید که عکس‌العمل افکار عمومی نسبت به این مسئله چگونه خواهد بود.

اشتراک گذاری

شهردار اورمیه و وجه‌المصالحه قرار دادن منافع ملت آزربایجان

دریاچه اورمیه در «سراشیبی مرگ»

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.