آخرین مطالب:  

پاسخی به اظهارات سردبیر گوناز، ارگان خبری تشکیلات گاماج

اؤیرنجی سسی: پس از درج خبر و مقاله‌ای مبنی بر بی‌اخلاقی رسانه‌ای درحرکت ملی و انحصاراً سایت گوناز ارگان رسمی تشکیلات گاماج سردبیر گوناز تی‌وی ارگان رسانه‌ای تشکیلات گاماج با درج نوشته‌ای در فیس‌بوک خود اتهاماتی را متوجه وب‌سایت اؤیرنجی سسی ساخت که بر خود لازم می‌دانیم به این اتهامات و اظهارات با ادله و مدرک جواب دهیم.

در بند ۱ این نوشته امده است، خبر مورد ادعای اؤیرنجی سسی از طریق گروه‌های تلگرامی به دست کارکنان گوناز، ارگان رسانه‌ای تشکیلات گاماج  رسیده و منبع خبر مشخص نبوده است. در پاسخ به این ادعا باید عنوان کنیم:

۱ – خبر مربوطه از سوی یکی از خبرنگاران و مخاطبان اؤیرنجی سسی انحصاراً به مدیر اؤیرنجی سسی ارسال‌شده است و تا لحظه درج خبر در سایت اؤیرنجی هیچ‌یک از کانال‌های تلگرامی و یا سایت‌های خبری آن خبر را درج نکرده بودند.

۲ – اگر فرض را بر آن گیریم که خبر در کانال‌های تلگرام منتشرشده است، چرا نماز جمعه‌ای که روز جمعه برگزار می‌شود خبر آن در بعدازظهر دوشنبه درج می‌شود؟! با توجه به‌سرعت انتقال اخبار در گروه‌های تلگرامی، این خبر اگر از سوی کانال‌های تلگرامی منتشر می‌شد باید حداکثر روز شنبه در خروجی کانال‌ها قرار می‌گرفت.

۳ – این خبر تنها ساعتی پس از آنکه در خروجی سایت اؤیرنجی سسی قرار گرفت، با کپی و جابجا کردن پاراگراف‌ها بدون ذکر منبع در سایت گوناز ارگان خبری تشکیلات گاماج قرار گرفت.

اما اگر از این موضوعات بگذریم، سردبیر گوناز تی وی، ارگان رسانه‌ای تشکیلات گاماج، گردانندگان سایت اؤیرنجی سسی را به «ایجاد اختلاف، شکاف و دو دستگی درحرکت ملی آذربایجان»، «باندبازی، ارجحیت منافع تشکیلاتی و گروهی بر منافع ملت ترک آذربایجان جنوبی»، «سرپوش گذاشتن به فساد، انحصار، باندبازی و انحصارگرایی درحرکت ملی» و «تخریب گوناز تی وی» متهم کرده است که در پاسخ این اتهامات بیجا و کذب عنوان می‌کنیم:

۱ – وب‌سایت اؤیرنجی سسی و گردانندگان آنان همیشه سعی داشته‌اند با دوری جستن از تخریب، زمینه همگرایی و همکاری کلیه طیف حرکت ملی را فراهم سازند و در مقالات و تحلیل خود همواره بر این اصل تأکید کرده‌اند.

۲ – وب‌سایت اؤیرنجی سسی منافع تشکیلات‌ها و طیف‌های مختلف حرکت ملی را منافع ملت تورک آزربایجان می‌داند و در هرکجا که لازم باشد بنابه رسالت ملی خود از منافع آنان در برابر دشمنان دفاع می‌نماید.

۳ – آنچه شما از آن به‌عنوان «سرپوش گذاشتن به فساد، انحصار، باندبازی و انحصارگرایی درحرکت ملی» می‌نامید تاکنون از سوی وب‌سات اؤیرنجی سسی هیچ زمان مشاهده نشده و نخواهد شد برعکس اما در تلویزیون گوناز ارگان رسانه‌ای تشکیلات گاماج به وفور دیده می‌شود. ( در صوروت لزوم می‌توانیم ویدئوی این تخریبات را از آرشیو گوناز برایتان ارسال نماییم)

وب‌سایت اؤیرنجی سسی از سوی دانشجویان تورک دانشگاه‌های ایران و با هزینه شخصی اداره می‌شود و در این راه هیچ‌گونه چشم‌داشتی ندارد.

۴ – سایت اؤیرنجی سسی با ارجح قرار دادن منافع ملی بر منافع طیفی هرکجا که لازم بوده از گوناز تی وی ارگان تشکیلات گاماج و احمد اوبالی دفاع کرده است. نمونه در لینک‌های زیر:

۱ – https://goo.gl/gg3qwo

۲ – https://goo.gl/IYvAfD

۳ – https://goo.gl/P7KN2a

۴ – https://goo.gl/LznZm1

۵ – https://goo.gl/p7vpMi

۵ – وب‌سایت اؤیرنجی سسی در درج اخبار از سایت گوناز ارگان خبری تشکیلات گاماج اصل کپی‌رایت را همواره رعایت کرده است. نمونه در لینک‌های زیر:

۱ – https://goo.gl/FD6cnY

۲ – https://goo.gl/LdkOuO

۳ – https://goo.gl/22WSdx

۴ – https://goo.gl/AaKRME

۵ – https://goo.gl/3S9lUh

اشتراک گذاری

محکومیت علی حمزه زاده و میلاد اکبری به پرداخت جریمه نقدی

امضای تومار برای بررسی مجدد پرونده پناهندگان ایرانی

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.