آخرین مطالب:  

بیانیه اعتراضی فعالین حرکت ملی آزربایجان (اورمیه) به نتایج مهندسی‌شده شهر اورمیه

اؤیرنجی سسی: فعالین حرکت ملی آزربایجان در شهر اورمیه پس از اعلام نتایج شورای‌ها در این شهر، نتایج اعلام شده را مهندسی انتخابات اعلام کرده و با صدور بیانیه آن را محکوم کردند.

ملت تورک آزربایجان

مردم شریف اورمیه

مسئولین رسانه‌های آزاداندیش

مسئولین استانی آزربایجان غربی

 

بعد از ساعت‌ها انتظار بار دیگر شاهد شدیم که دست‌های پنهان و امران امر از تهران و ستاد اعتدالیون و اصطلاح طلبان درحالی‌که جوانان ما را با موسیقی آزربایجانی در سالن ۶۰۰۰ نفری الغدیر اورمیه (دورنالار یوواسی) مشغول رقص و پای‌کوبی با موسیقی آزربایجانی کرده بودند دست‌های ناپاک دراز شده از تهران سرنوشت قلب تپنده غرب آزربایجان شهر اورمیه را هدف خود قرارداد.

این اقدام مقامات استانداری و فرمانداری تحت تسلط جریان اصلاح‌طلب و اعتدالیون و شخصیت‌های بدنام این در جریان در اورمیه که در سفر روحانی با قرار دادن چندین چهره غیربومی در کنار تریبون سخنرانی روحانی پیام خود را به ملت داده بودند با مهندسی کردن آرا به نفع برخی جریان‌ها بار دیگر خیانت نابخشودنی خود را به اثبات رساندند تا خوش‌رقصی خود را به سران اصلاح‌طلبان و اعتدالیون نشان دهند.

صدالبته با تهدیدات و فشارهای وزارت اطلاعات علیه فعالین شناخته‌شده و باتجربه اورمیه و سکوت اجباری آن‌ها حرکت ملی آزربایجان به‌صورت عمدی به لغزش استراتژیکی غلتانده شد و جریان‌های منتسب به حرکت دچار اختلاف شده و لیست‌های رنگارنگ بر خروجی رسانه‌ها قرار گرفت که در ایام دیگر به بررسی آن خواهیم پرداخت زیرا حال زمان اتحاد و اعتراض به مهندسی آرا در شهر اورمیه و بلند کردن فریاد حقوق و حق‌طلبی هست.

اینک رسانه‌ها و شخصیت‌های بدنام وابسته به گروه تروریستی پ.ک.ک و پژاک جشن پیروزی گرفته و هدیه جریان اصلاح‌طلب و اعتدالیون را با شادی و هلهله بر روی کانال‌های خبری خود برده‌اند زیرا سیاسیون تورک زبان خیانت‌کار به ملت خود شرافت ملی را به قدرت سیاسی چندروزه ترجیح دادند.

به‌واسطه این بیانیه به همه مقامات مسئول سیاسی، قضایی، امنیتی، انتظامی و نظامی اعلام می‌کنیم که ملت تورک آزربایجان و فعالین حرکت ملی آزربایجان نتایج مهندسی‌شده منتشره را کاملاً مردود دانسته و به‌صراحت اعلام می‌کنیم تا زمان قانونی رسیدگی به تخلفات و شکایات فرصت می‌دهیم که با احترام به دمکراسی و حقوق حقه مردم به این سیاه نمایی پایان داده و تا حصول نتیجه این بازشماری فعالین حرکت ملی آزربایجان ساکت نخواهند نشست و اگر لازم باشد در میدان و خیابان‌های شهر اورمیه بست خواهیم نشست زیرا جای – جای کوه‌های غرب آزربایجان و شهر اورمیه هنوز از هزاران شهید تروریست‌های مسلح شده از طرف امپریالیسم پاک نشده است. ما اجازه بازی باشرافت ملی و خون صدها جوان افسر و سرباز را که به دست تروریست‌ها به شهادت رسیده‌اند نخواهیم داد.

مردم شریف اورمیه

بدانید و آگاه باشید که دست‌های آلوده قدرت از تهران به خاطر منافع حزبی و سیاسی اعتدالیون برای خوش‌آیند لابی سیاسی‌شان در واشنگتن و پاریس و لندن در قالب پروژه بزرگ خاورمیانه شهر اورمیه را بر روی سینی شوراها تقدیم مزدوران بین‌المللی می‌کنند و هم‌اینک رسانه‌ای وابسته به سازمان جهنمی پ.ک.ک در حال جشن و پای‌کوبی هست.

دست در دست هم هم‌صدا فریاد می‌کشیم که نتایج مهندسی‌شده را نمی‌پذیریم و هر قانون و هر تصمیم و هر انتصاب بر خواسته از این نتایج ازنظر ما مردود هست و تبعات بسیار سنگینی را ببار خواهد آورد.

فعالین حرکت ملی آزربایجان (اورمیه)

۱۳۹۶/۲/۳۱

اشتراک گذاری

امکانات جدید اپلیکیشن تلگرام؛ ارسال پیام ویدئویی

معرفی و بازنشر جزوه “آزربایجان میللی خورداد قیامی”

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.