آخرین مطالب:  

بیانیه جمعی از فعالین حرکت ملی در خصوص افشا جریان خزنده ضد اخلاقی درحرکت ملی

اؤیرنجی سسی: تاریخ جنبش‌های سیاسی، مملو از تخریب، تهدید، تطمیع، انحراف، سرکوب، زندان، شکنجه و اعدام شخصیت‌ها و جریان‌های سیاسی است که حاکمان و سران هرم قدرت علیه مبارزان طراحی و اجرا می‌کنند.

اما سرکوب گران جنبش‌ها و خیزش‌های مردمی به این موارد بسنده نکرده و برای شکستن مقاومت مبارزان راه آزادی ابزار و شیوه‌های کثیفی را نیز بکار می‌گیرند که ترور شخصیتی و استحاله مالی و اقتصادی یکی از این شیوه‌هاست. ولی بازی با حیثیت اجتماعی و خانوادگی مبارزان رذیل ترین نوع از ابزارها است که از طرف مجریان سرکوب دستگاه حاکمِ از آن استفاده می‌کنند. دنیای سیاست مملو از موارد ترور حیثیتی و ناموسی است که اکثر قربانیان نیز در مقابل این ابزار کثیف زانو خم کرده یا مجبور به همکاری می‌شوند یا منفعل و یا خودکشی می‌کنند.

حرکت ملی و شخصیت‌های مبارز ملی آزربایجان که به نیروی بالنده ملت ترک آزربایجان تبدیل و موجب پریشانی افکار حاکمان و دستگاه سرکوب آن شده از این دایره و گردونه خارج نیست.

طراحان سرکوب حرکت ملی آزربایجان که انواع شیوه و ترفند سرکوب و انحراف را علیه حرکت ملی بکار بسته‌اند در مواردی خانواده و حیثیت برخی از فعالین حرکت ملی را هدف قرار داده‌اند که خوشبختانه با هوشیاری فعالین ملی خنثی و توطئه ضد اخلاقی بی‌اثر شد.

اما دشمن این ملت و حرکت بیکار ننشسته و همچو مار زخم‌خورده از موفقیت‌ها و گسترش و قدرت اندیشه ملی آماده ریختن زهر مرگبارش بر پیکر جنبش می‌باشد.

چنانکه اشاره شد چند سال قبل نیز جریان هدایت‌شده ضد اخلاقی تلاش کرد با ورود به بطن حرکت ملی ضربه اخلاقی خود را به فعالین وارد کند که با افشاگری و اقدامات سنجیده فعالین این توطئه عقیم ماند ولی با آغاز فصل تازه‌ای از اقدامات تخریبی و انحرافی علیه حرکت ملی آزربایجان، جریان ضد اخلاقی باقدرت و سازمان‌دهی جدیدی وارد بطن حرکت ملی شده و باکمال تأسف قربانیان زیادی را از حرکت ملی گرفته است.

جریان ضد اخلاقی راه‌اندازی شده با ابزار قرار دادن زنان و دختران معلوم‌الحال که ظاهراً علاقه‌مند به فعالیت‌های حق طلبانه حرکت ملی می‌باشند، فعالین جوان حرکت ملی را با راه‌اندازی محافل عیش و نوش و رقص در دام انداخته و با انجام اقدامات غیراخلاقی، با تهیه فیلم و عکس و ضبط صدا آن‌ها را گرفتار دامی بزرگ‌تر می‌کنند.

این جریان که نزدیک به یک سال است دوباره از سوی نهادهای امنیتی فعال شده با تهیه عکس و فیلم‌های غیر اخلاقی از افرادی که در دام این جریان افتاده‌اند، با تشکیل خانه‌های فساد تحت لوای “جلسات هم‌اندیشی حرکت ملی” و برگزاری اردوهای چند روزه برون شهری و برقرای روابط نامشروع و اعمال منافی عفت عمومی در این اردوها، پروژه تخریب فعالین و حرکت ملی آزربایجان را پیش می‌برد.

هزاران افسوس که این بار جریان ضد اخلاقی تزریق‌شده در بطن حرکت ملی چنان حرفه‌ای عمل کرده و گرگ را با لباس میش به داخل حرکت وارد نموده که حتی برخی از چهره‌های شناخته‌شده حرکت ملی نیز قربانی این قضیه شده‌اند.

جریان کثیف ضد اخلاقی با ایجاد پروفایل‌های کذایی اکثراً قربانیان خود را از داخل کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی انتخاب و ایجاد ارتباط و آشنایی می‌کنند و به‌عنوان خانم هویت‌گرا علاقه‌مند آزربایجان فعالین جوان و دانشجو و حتی فعالین شناخته‌شده را به قربانگاه می‌کشانند.

کثافت‌کاری این جریان بدین جا ختم نشده و طراحان سرکوب حرکت ملی با توسل به این زنان و دختران خانواده فعالین حرکت ملی و زندانیان سیاسی را هدف قرار داده‌اند و بی‌محابا هرروز قربانی جدیدی برای خود پیدا می‌کنند.

لذا ما جمعی از فعالین حرکت ملی آزربایجان همه شخصیت‌ها و جریان‌ها و طیف‌های حرکت ملی را به هوشیاری جدی در این خصوص فرامی‌خوانیم.

ما صراحتاً اعلام می‌داریم برای حفظ آبرو و حیثیت حرکت ملی و فعالین و زندانیان حرکت ملی با هیچ شخص و گروهی مسامحه و شوخی نداشته و در این بیانیه به خاطر رعایت برخی مصلحت‌ها از افشا نام مجریان این توطئه کثیف صرف‌نظر می‌کنیم و امیدواریم همانند چند سال گذشته جریان کثیف ضد اخلاقی مجبور به عقب‌نشینی شود در غیر این صورت صراحتاً اعلام می‌داریم که در بیانیه‌های بعدی اسامی، سرگذشت، اقدامات، طراحان و دستوردهندگان این توطئه کثیف را افشا کنیم تا ملت هوشیار آزربایجان این عناصر را به نحو احسن تنبیه کند.

 

جمعی از فعالین حرکت ملی – هشتم آبان نودوپنج

اشتراک گذاری

آیا بنای پاسارگاد می‌تواند مقبره کوروش باشد ؟! حسن راشدی

تشکیل فراکسیون تورک‌ها در مجلس ایران

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.