آخرین مطالب:  

تراختور آزربایجان ۴ – الجزیره امارت ۰

یم فوتبال تراختور آزربایجان در نخستین دیدار خود در دور اول فصل جدید مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در گروه C طوفانی ظاهر شد.

تراختور آزربایجان در نیمه اول با دو گل از میهمان خود به پیش اوفتاد تا با روحیه مناسب به نیمه دوم بروند.در نیمه دوم با تعویض اول خود بازی را آغاز کرد.در این نیمه مهدی شریفی به جای سزار بازی کرد.

در همان دقایق ابتدایی در صحنه مشکوک داور خطای ایران پوریان را گرفت و همینطور این بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد.

دو تیم در این نیمه تا دقیقه ۵۱ با احتیاط کامل بازی را پیگیری کردند تا این که بازیکن الجزیره کنوین جونس در یک تک به تک توپ را از زیر پاهای اخباری به دروازه تراختور روانه کرد ولی این گل از نظر داور آفساید و مردود اعلام شد.

تراختور جواب به این تک موقعیت الجزیره جواب داد و این بار با مهدی شریفی توانست گل سوم را در دقیقه ۵۳ به ثمربرساند. بختیار رحمانی در دقیقه ۵۹ گل چهارم تیم و گل دوم خودش را به ثمر رساند.

این نتیجه قاطع درحالی به دست آمد که تراختور آزربایجان در طول بازی، تیم برتر میدان بود و حملات زیادی را بر روی دروازه حریف انجام داد و حتی شانس زدن بیش از چهار گل را نیز داشت.

از همین گروه، تیم‌های پاختاکور و الهلال نیز امروز در مقابل هم صف‌آرایی کردند که دیدار این دو تیم با نتیجه مساوی دو بر دو به پایان رسید.

بدین ترتیب، تیم فوتبال تراختور آزربایجان با کسب سه امتیاز از بازی نخست خود به تنهایی در صدر جدول گروه C مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.

اشتراک گذاری

توییتر رسمی بارسلونا به زبان ترکی راه‌اندازی شد

برنامه بازی‌های تیم‌های آزربایجانی در لیگ شانزدهم مشخص شد

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.