آخرین مطالب:  

مطالب دسته: slider

بارزانی ملت کرد را قربانی اهداف سیاسی خود کرد

اؤیرنجی سسی: سیاستمداری همچون بارزانی از واکنش دولت مرکزی عراق، کشورهای همسایه، مردم ترکمان و عرب کرکوک در برابر توسعه‌طلبی‌هایش به‌خوبی مطلع بود اما دل درگرو قربانی شدن مردمش داشت. وی که در کارنامه خود...

شورای امنیت ملی عراق: استقرار پ.پ.ک در کرکوک به مثابه اعلان جنگ است

اؤیرنجی سسی: شورای امنیت ملی عراق ضمن محکوم کردن حضور نیروهای گروه تروریستی پ.ک.ک در شهر کرکوک، این امر را به مثابه اعلام جنگ علیه عراق و همه شهرهای این کشور خواند.

ارتش عراق در آستانه ورود به شهر کرکوک

اؤیرنجی سسی: ضرب‌الاجل تعین شده از سوی دولت عراق برای لغو نتایج رفراندوم شمال عراق تمام‌شده و نیروهای ارتش عراق در حال ورود به شهر کرکوک هستند.

انتخاب استاندار جدید و عملکرد نمایندگان و طیف‌های هویت گرا

اؤیرنجی سسی: انتخاب استاندار جدید برای غرب آزربایجان و موضع نمایندگان این استان در قبال این انتخاب باعث تعجب همگان، بخصوص طیف هویت گرایان شد. اما آنچه در میان بیشتر از همه به چشم آمد...

شرط جدید بغداد برای مذاکره: اربیل علاوه بر لغو همه‌پرسی باید از کرکوک خارج شود

اؤیرنجی سسی: یک روزنامه لبنانی نزدیک به حزب‌الله فاش کرد، بغداد شرطی جدید و “سخت” برای اقلیم کردستان مبنی بر عقب‌نشینی نیروهای پیش‌مرگ از منطقه‌ای که “خط آبی” خوانده می‌شود، تعیین کرده است.

وزارت دارایی آمریکا سپاه پاسداران را تحریم کرد

اؤیرنجی سسی: وزارت دارایی آمریکا سپاه پاسداران رژیم ایران را به دلیل حمایت از “گروه‌های تروریستی” در فهرست تحریم‌ها قرارداد.

اجرای نمایش «اتابک پارکی‌نین تراژدیسی» در ترکیه

اؤیرنجی سسی: گروه نمایش آینا به مناسبت روز جهانی هنر با نمایش «اتابک پارکی‌نین تراژدیسی» به ترکیه دعوت‌شده و در شهر ترابزون به اجرای برنامه خواهد پرداخت.