اؤیرنجی سسی:حکومت اقلیم کردستان با اعلام منع رفت و آمد در شهر کرکوک ، اقدام به تجسس خانه به خانه نموده و به بهانه مقابله با تروریست ، بیش از ۹۵۰ نفر که گفته می شود از ترکمن های این شهر می باشند را درستگیر نموده است .

بازداشت در کرکوکبه گزارش اؤیرنجی سسی به نقل از رسانه های عراق ،بعد از سقوط حکومت صدام حسین این اولین بار است که در این شهر منع رفت و آمد اعلام شده است.

جمال طاهر، فرمانده پلیس کرکوک دراین باره گفت: شروع کار عملیات گروه تجسس به پیشنهاد دکتر نجم الدین کریم، استاندار کرکوک و رئیس شورای امنیتی استان کرکوک بوده است.

وی اعلام اعلام کرد: منع آمد و شد و فعالیت عملیات گروه تجسس ساعت ۱۱ امروز در کرکوک خاتمه یافت و رفت و آمد شهروندان در شهر به حالت عادی بازگشته است.

Social Share Toolbar

5 پاسخ به حکومت اقلیم کردستان ۹۵۰ نفر را در کرکوک بازداشت کرد

 • خزر می‌گوید:

  کرکوک که از دست رفت امیدوارم این مسئله درس عبرتی باشد به آن ساده لوح هایی که میخواهند مسائلمان با کوردها را با دیالوگ حل کنند. با کورد فقط با ادبیات سلاح میتوان حرف زد پس باید از همین الان به فکر مسلح شدن بود

  • روژیار روتیندا می‌گوید:

   بیا با سلاح حل کنیم، کره خر عوضی…
   پزاک وپ.ک.ک که حتی سیای آمریکا هم حریفش نمیشه رو میخوای باهاش درگیر بشی چقد ترکه خرکشتیم ما….
   بیاید حل کنیم

   کرکوک کجاش از دست رفت بگم کی ترکم گوه خور رو عثمانیا آوردن نوکری کردا الان هم ادعای وجود میکنید مادر جنده؟

 • ع.ب.تورک اوغلی می‌گوید:

  بنامخدا-دوستان همیشه احترام دوطرفه است.ماآذربایجانی هاهمیشه برای دیگران بیشتر از خودمان ارزش قایل میشویم این بزرگترین ترین ضعف مااست.اگربه زبان.فرهنگ.ادبیات. خاک خودمان ارزش بگذاریم دیگران مجبورمیشوندبه حقوق مااحترام گذارندولی اگرکوچکترین سستی ازمابروزکندسوارگردنمان شده وپیاده کردن سخت خواهدشد.رحم وترحم راتنهانباید مامراعات کنیم.بعضی هازبان زوررابایدحس کنند.جانی ووحشیگری های باملت مارانبایدبامحبت جواب داد.سیدضیاء طباطبایی مسلمان ایرانی یزدی به فلسطینی هاظلم بدترازاسراییل کرد.به آذربایجانی هاافرادی مانقوردبدترازداشناک هاوکردهاکرده اندوماهم دراین مواردرحم رابه خایینین آذربایجان کناربگذاریم.

 • امیر سلامی می‌گوید:

  کیر تو کوس زنان تورک

 • کوردبوغان می‌گوید:

  حتماازکیرتورکهاخاطره های بدی داری عزیزکردک زبان یافارس پدرسگ
  بگوچه خاطره بدی ازپسرای ترک درباره خواهرجنده ات داری کس کش پدرسگ
  سیکیم فارسلارین قیزلارینی کوردلرنن باهم

پست الکترونیکی ما

info@oyrenci-sesi.info